Марек Юнион-Ивкони записа трета поредна загуба в тазгодишното си участие в Шампионска лига. Тимът на Найден Найденов падна като гост на вицешампиона на Германия Берлин Рисайклинг Волейс с 0:3 гейма (18:25, 20:25, 17:25) в двубой от третия кръг на Група "А". Срещата се състоя пред близо 4000 зрители в зала "Макс Шмелинг" в германската столица.

Най-резултатни за Марек станаха Станислав Величков (1 блок, 47% ефективност в атака и 13% перфектно посрещане) и Ангел Велков (62% ефективност в атака и 13% перфектно посрещане) съответно със скромните 9 и 8 точки. За домакините Пол Керъл реализира 15 точки, а Роберт Кром добави още 13.

Марек остава на последното четвърто място в групата без победа и без спечелена точка до момента. Берлин е трети с 4 точки след 1 победа и 2 загуби. Вицешампионът на Германия гостува в Дупница още следващия кръг - на 16 декември от 18:30 часа.