Волейболният шампион на България Марек Юнион Ивкони (Дупница) излиза тази вечер от 21:15 часа в четвърти мач от група “F” на Шампионската лига. Родният тим гостува в зала "Лос Планос" на испанския първенец КАИ (Теруел). До момента Марек има една победа и две загуби. Преди седмица дупничани постигнаха първи успех именно срещу испанците, в залата в Самоков с 3:1 гейма. КАИ е с три поражения от три мача. При нова победа днес Марек почти сигурно ще си гарантира третото място в групата и участие във втория по сила евротурнир за Купата на ЦЕВ. Успехът на белгийския Нолико над турския Аркас (Измир) остави шансове на българския тим дори за класиране на второ място, но то минава над чиста победа днес в Испания и след това успех в последния кръг срещу Аркас.

Основният разпределител на дупничани Гьорги Гьоргиев все още има болни в кръста, но със сигурност ще бъде титуляр. Треньорът Найден Найденов и волейболистите са оптимисти за постигане на победа, която ще ги бетонира на третата позиция.

КАИ (Теруел, Испания) - Марек Юнион Ивкони (Дупница)

Днес от 21:15 часа