Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)
Волейболните ни националки продължават с катастрофалното си представяне в Лигата на нациите. Преди минути селекцията на Иван Петков отстъпи и на Доминиканска република с 1:3 гейма (20:25, 21:25, 31:29, 20:25) в последния си мач от третата седмица на турнира, който се провежда в Банкок (Тайланд).

Това е девета поредна загуба за нашите и така те остават с едва 1 точка в актива си и са последни във временното класиране. Днешният ни съперник е на осмото място с 13 точки.

Следващият мач на България е на турнира в Група 13 в Перуджа (вторник от 21:00 часа) срещу домакините от световния вицешампион Италия. Иначе там съперници ще са още Русия и Република Корея.

България: Лора Китипова, Мария Данчева, Мирослава Паскова, Гергана Димитрова, Нася Димитрова, Мира Тодорова - Жана Тодорова-либеро
Старши треньор: Иван Петков
Доминиканска република: Ниверка Фрика, Брайелин Мартинес, Бетаниа Де Ла Крус, Присила Ривера, Хинейри Мартинес, Лисвел Мехиа - Ларисмер Мартинес-либеро
Старши треньор: Маркос Квиек