Трагедията във волейболния ЦСКА продължава със страшна сила. Състезатели и треньори вече 29 месеца не са получавали заплати, но това не е всичко. “Червените” трябва да гостуват на 1 ноември (четвъртък) на италианския Андреоли (Латина) в 1/16-финал-реванш в турнира за Купата на ЦЕВ. Пари в ЦСКА отдавна няма и изпълнителният директор и треньор Сашо Попов се е заел да издържа отбора. Той вече осигури пътуването за Италия, но е прибягнал и до спасителни методи. Попов днес е осъществил трансфер на двама волейболисти, приходите от които ще помогнат за частично спасение на “армейците”. Продадени в чужбина са Бойко Бонев и Георги Манчев. Двамата бяха в групата за първия мач с Латина, който ЦСКА загуби в София с 0:3 гейма. “С оглед положението на клуба сме принудени да продаваме състезателите си в чужбина. Ще се справим без тях. Битка за оцеляване. До десетина дни още едно момче ще продадем в чужбина”, заяви Сашо Попов. Двубоят в Италия е на 1 ноември (четвъртък) от 19:00 часа./БЛИЦ