ЦСКА продължава победната си в мъжкото волейболно първенство. "Армейците" записаха осми пореден успех в Суперлигата, след като у дома биха Пирин (Разлог) с 3:1 (25:18, 26:24, 21:25, 25:8).

Първият гейм беше спечелен с решителни намеси на разпределителя на „червените” Владимир Станков, а втората част беше по-оспорвана и изпълнена с обрати. Гостите водеха с 13:9, когато треньорът на ЦСКА Александър Попов пусна на мястото на Ивайло Стефанов в игра Яни Георгиев. „Червените” изравниха, а после взеха и частта с 26:24. Пирин намали резултата, взимайки третия гейм с 25:21. В началото на четвъртия гейм срещата бе прекъсната за около десетина минута заради проблем с осветлението в залата. В решителният четвърти гейм домакините пуснаха само 8 точки на Пирин.

ЦСКА има осем победи от осем мача от началото на сезона.