Волейболистите на ЦСКА записаха победа в последния за годината 11-и кръг на Суперлигата. При гостуването в СК "Георги Бенковски" "червените" надиграха с 3:1 гейма (21:25, 25:15, 25:7, 25:10) домакина си Тетевен Волей.

Момчетата на треньора Александър Попов стигнаха до успеха без особени затруднения, като изключим първия гейм, в който "армейците" отстъпиха с 21:25, след което постигнаха обрат. В последните две части ЦСКА беше категоричен - 25:7 и 25:10.

За тима на Сашо Попов това е десета победа в първенството. Така "червените" останаха второто място във временното класиране с 28 точки след 10 успеха и само 1 загуба, с колкото е и лидерът Монтана, но с 31 точки. Тетевен Волей продължава да е десети с 9 точки след 3 победи, 7 загуби и мач по-малко заради отложената си среща срещу Черно море.