Турският Халкбанк (Анкара) с Цветан Соколов записа трудна четвърта победа в група G на Шампионската лига. Отборът се наложи с 3:2 (21:25, 25:23, 23:25, 32:30, 15:9) като гост над белгийски Нолико, за който този сезон играе Бранимир Грозданов. Шампионите на Турция бяха принудени на два пъти да изравняват геймовете, като особено драматичен бе четвъртият, който бе спечелен от Халкбанк с 32:30 след 33 минути. Топ реализатор в мача стана кубинецът Османи Хуанторена, който заби 27 точки, а Соколов добави 23. За домакините Франсоа Лекат записа 21 точки. Бранимир Грозданов се появяваше като резерва във втория, третия и петия гейм и отбеляза 1 точка. Халкбанк се изравни по точки - 11, с лидера Сър Сейфти (Перуджа), но италианците имат мач с Тур./БЛИЦ