Феновете на българския национален отбор по волейбол ще трябва да направят лека корекция в плановете си, ако искат да гледат четвъртфиналния мач от европейското първенство по волейбол срещу Сърбия.

Двубоят между „лъвовете“ и западните ни съседи в Краков първоначално беше обявен за 18:30 часа, но след това организаторите направиха корекция. След нея стана ясно, че двубоят ще започне в 21:30 часа.

Вероятно причината за това е резултатът от другия плейоф, в който домакините от Полша изненадващо загубиха от Словения и отпадната от Европейското. Така четвъртфинала между Русия и словенците беше издърпан за 18:30 часа.

Началният час на срещата между тима на Пламен Константинов и Сърбия пък поставя пред изключително неудобна ситуация спортните фенове в България. По едно и също време ще играят националните ни отбори по футбол и волейбол. Както е известно, днес от 21:45 часа селекцията на Петър Хубчев приема Швеция в квалификация за Мондиал 2018.