Пирин Балканстрой (Разлог) постигна поредна победа в Суперлигата по волейбол. Лидерът в класирането надви у дома с 3:1 гейма Черно море (Варна). Изненадващо гостите спечелиха първия гейм с 25:19, във втория обаче домакините изравниха след 25:16. В третия гейм Пирин надви с трудното 28:26, а в четвъртия с 25:20.

“Левски Волей” измъкна чиста, но не много лесна победа над Славия с 3:0 (25:23, 25:23, 25:19). Страхотен мач за "сините" изигра разпределителят на националния отбор Георги Братоев, който записа 14 точки и стана втория най-резултатен играч в мача. Жани Желязков се отличи с 15 точки за победата на "сините". Стойко Стоянов записа 9 точки за Славия.

След 20-ия кръг лидер е Пирин с 19 победи и 1 загуба, следва Марек Юнион Ивкони с 16/4, ЦСКА 16/4, Нефтохимик 13/7, “Левски” 10/10 и други.