Стефан Георгиев и Алексей Йотов вкараха два гола за българския национален отбор по хокей на лед, който загуби с 2:17 срещу Хърватия във втора среща от група "А" на световното първенство по хокей на лед в дивизия две. Георгиев беше точен за 1:6 след 3:04 минути игра през втората част, докато Йотов вкара последния гол в мача 20 секунди преди финалната сирена.

Вратарите на българския тим Константин Михайлов и Теодор Асенов, който влезе в третата част, спасиха 86 от общо 103 удара към вратата.

България е на четвърто място с три точки, постигнати след победа с 6:0 над Ейре в първия мач. Със същия актив е отборът на Китай, а Хърватия и Румъния са с по две победи. По две загуби имат Израел и Ирландия. На 13 април България играе срещу Израел.