В Албания е страшно! Броят на пострадалите след трусовете расте

Магнитутът на първото земетресение е бил 5, 8 и в резултат на това са били разрушени десетки сгради

https://blitz.bg/stikhii/v-albaniya-e-strashno-broyat-na-postradalite-sled-trusovete-raste_news698863.html Blitz.bg
Броят на пострадалите при двете тежки земетресения в Албания продължава да расте, съобщава Albanian Daily news.

По-рано стана ясно, че в резултат на трусовете са били ранени 40 души. 

Магнитутът на първото земетресение е бил 5, 8 и в резултат на това са били разрушени десетки сгради. 

Второто земетресение е било с по-малък магнитут и е станало само след няколко минути. 

Най-силно трусовете са били усетени в Тирана и Дурес.

Всички пострадали са били хоспитализирани и се намират под лекарско наблюдение. 

Превод БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай