Трети ден над 300 души пият "кафе" пред парламента. Този път протестиращите са завардили и двата входа на сградата, въпреки че тя е отцепена от полицията.
С викове "Къде е Волен?" и "Еничари" беше посрещната групата на "Атака" на северния вход на парламента. Полицията пазеше от съприкосновение на гражданите с депутатите и до сблъсъци не се стигна.
В същотото време, пред Парламента граждани замеряха сградата с черен хайвер и домати. /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.