БЛИЦ TV: Над 300 души скандират "Оставка" пред парламента

С викове "Къде е Волен?" и "Еничари" протестиращите посрещнаха "Атака"

https://blitz.bg/stolitsa/blic-tv-nad-300-dushi-skandirat-quotostavkaquot-pred-parlamenta_news207984.html Blitz.bg

Трети ден над 300 души пият "кафе" пред парламента. Този път протестиращите са завардили и двата входа на сградата, въпреки че тя е отцепена от полицията.

С викове "Къде е Волен?" и "Еничари" беше посрещната групата на "Атака" на северния вход на парламента. Полицията пазеше от съприкосновение на гражданите с депутатите и до сблъсъци не се стигна.

В същотото време, пред Парламента граждани замеряха сградата с черен хайвер и домати. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай