Гонка между моторист и полицаи е имало тази вечер на столичния булевард "Ломско шосе", пише GlasNews, позовавайки се на очевидец.
В резултат на преследването рокерът е изгубил контрол над превозното средство, паднал е и след това е започнал да бяга.
Според свидетели на инцидента, случил се преди около два часа, на мястото е пристигнала и жандармерия.
"Беше като сцена от екшън филм", споделя очевидецът.
Не са известни допълнителни подробности относно обстоятелствата на инцидента или евентуалните причини за гонката. Все още има екип на полицията на мястото на инцидента.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.