Фандъкова успокои столичани

https://blitz.bg/stolitsa/fandakova-uspokoi-stolichani_news649814.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Няма да допуснем градът да се заледява, непрекъснато всички снегорини са на разположение по всички точки, като продължават да обработват улиците в града. Това съобщи пред журналисти кметът на София Йорданка Фандъкова, предаде агенция „Фокус“.

„В момента снегът не е много, но се работи денонощно. Колегите от столичния инспекторат също са на терен, за да не се допусне блокиране на града“, обясни Фандъкова, като допълни, че в момента София е проходима, а градският транспорт се движи нормално.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай