Извънредна новина за змията, която вся ужас в "Гео Милев" в София

Влечугото вече си има дом, откарано е в неправителствената организация "Дивите животни"

https://blitz.bg/stolitsa/izvanredna-novina-za-zmiyata-koyato-vsya-uzhas-v-geo-milev-v-sofiya_news895534.html Blitz.bg

История с продължение за змията, която беше открита на стълбищния парапет между етажите в жилищен блок в столичния квартал "Гео Милев".

След като нито една институция не се отзова на молбата им за помощ, хора от кооперацията я заловиха, поставиха в кашон и я държаха денонощие в мазето на блока.

Змия пропълзя в столичен блок, вече над денонощие никой не я иска ВИДЕО

Днес доброволец, загрижен за съдбата на влечугото и професионалният домоуправител са я откарали в неправителствената организация "Дивите животни", съобщава БНТ.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай