Контрапротестът навърши 37 дни

Исканията да се даде шанс на кабинета “Орешарски” отново се чуха пред НДК

https://blitz.bg/stolitsa/kontraprotestat-navarshi-37-dni_news214441.html Blitz.bg

Това е единственото правителство, което работи със силна социална програма, казаха участници в събирането под пилоните на НДК.

Административният съд е отменил забраната да се използват мегафони на контрапротеста, стана ясно още днес по време на 37-ия ден на поддръжниците на правителството и те отново бяха използвани при изказванията.

Протестиращите в подкрепа на Орешарски потвърдиха , че смятат да отидат и в провинцията , където да организират хората, които мислят като тях. Не стана ясно обаче къде ще е първата им провинциална проява. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай