Кошмар с топлата вода чака половин София през лятото

https://blitz.bg/stolitsa/koshmar-s-toplata-voda-chaka-polovin-sofiya-prez-lyatoto_news601555.html Blitz.bg
Столични квартали остават без топла вода през лятото заради планирана профилактика.

Най-дълго през месеците юни и август ще са без толлоснабдяване живеещите в кварталите, захранвани от ТЕЦ Изток - Лозенец, Дианабад, Редута, Младост 1.  Там ремонтите ще продължат 2 седмици. 

Също толкова ще продължи профилактиката на съоръженията и в определени райони от центъра на града, захранвани от ТЕЦ София. 

Най-малко ще стоят без топла вода клиентите на Топлофикация в Люлин и Надежда. и тези, които се снабдяват от ТЕЦ Земляне. Там се предвижда ремонтите да траят 4-5 дни.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай