Мария, обади се! Влюбен инженер издирва любимата си с любовно послание на столична спирка (СНИМКА)

https://blitz.bg/stolitsa/mariya-obadi-se-vlyuben-inzhener-izdirva-lyubimata-si-s-lyubovno-poslanie-na-stolichna-spirka-snimka_news512736.html Blitz.bg

Снимка на бележка, залепена на стъклото на спирка от градския транспорт в София, предизвика едновременно усмивки и умиление в социалните мрежи. На нея мъж отправя послание до любимата си Мария, опитвайки се по този начин да я намери.

"За Мария, обичам те! От една година те търся", пише инженерът, който е публикувал и мобилния си телефон.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай