Пореден случай на младежка агресия притесни столичани тази вечер.
Група непълнолетни момчета са влезли в сериозен сблъсък заради момиче. Екшънът се е разиграл на бул. „Янко Сакъзов“, близо до кръстовището с бул. „Ситняково“, разбра БЛИЦ от притеснен гражданин.
„Бяха четири момчета и едно момиче. Говореха си на висок тон, след това започнаха да се бият. Най-вероятно е било заради мадамата. Две от момчетата извадиха спрейове и напръскаха опонентите си. След това избягаха“, сподели той.
„На мястото пристигнаха две патрулки и екип на спешна помощ“, добави столичанинът.
Каква е истинската причина за екшъна, тепърва ще се изяснява.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света