Около 2000 протестиращи тръгнаха на обичайния тур

Няма задържани и регистрирани инциденти, съобщиха от МВР

https://blitz.bg/stolitsa/okolo-2000-protestirashti-tragnaha-na-obichayniya-tur_news208101.html Blitz.bg

1500 протестиращи са се събрали на ларгото пред сградата на Министерския съвет в центъра на София към 19:00 часа, съобщиха от пресцентъра на МВР. Към 20 часа недоволните вече са около 2000.

Няма задържани и регистрирани инциденти до този момент. Служителите на МВР охраняват обществения ред по време на протеста. Протестиращите скандират пред погледите на полицейските екипи „Антиконфликт“. Точно в 20 часа шествието на пусна Триъгълника на властта и тръгна по обичайния си маршрут - Министерски съвет, Народно събрание, Орлов мост, НДК, както и централите на БСП и ДПС. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай