Започна поредният протест в столицата. Хората започнаха да се събират пред президентството още около 19 ч., но присъствието беше слабо. Те запълваха района около подлеза до фонтана.
Протестиращи срещу правителството блокираха движението по бул. „Цар Освободител” и бул. „Княз Ал. Дондуков” при Министерски съвет.
Протестиращите свирят със свирки, бият на барабани, развяват български знамена и знамето на Европейския съюз. Броят на участниците в протеста е малък, но все още се присъединяват още хора към протеста. Полицията е отцепила движението в района и следи зорко събитието.
ОЧАКВАЙТЕ В БЛИЦ ПОДРОБНОСТИ ЗА ПРОТЕСТА!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.