Стотици недоволни от правителството на Пламен Орешарски в столицата се отправиха към Орлов мост. Въпреки дъжда те продължиха по обичайния си маршрут.
Повече от час продължава протестът, който започна пред сградата на Министерски съвет. Броят на протестиращите се увеличава. Чуват се скандирания както и всяка вечер: „Оставка”, „Уволнени сте”, „Мафия”. Движението в района на протеста е затворено.
По данни на МВР пред МС към 19.30 часа е имало около 700 протестиращи. Видимо обаче те са много повече.
До този момент няма регистрирани инциденти и нарушения на обществения ред. /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.