Романтика на протеста: Пиано и свещи пред парламента

https://blitz.bg/stolitsa/romantika-na-protesta-piano-i-sveshti-pred-parlamenta_news215529.html Blitz.bg

Протестното шествие против кабинета на Пламен Орешарски достигна до Народното събрание. Централният вход на сградата отново е ограден от полицейска лента, зад която има полиция. И тази вечер свещеник раздава свещи на протестиращите.

Недоволните граждани скандират „оставка” и освиркват сградата на парламента. Протестиращите се редуват да свирят на бялото и черното пиано, които са поставени пред паметника на цар Освободител.  

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай