Шофьор на Фолксваген Поло с пернишка регистрация изгуби управление на колата си и се приземи на тротоара. По време на летежа той е изкъртил като кегли три метални колчета.
За щастие поп време на каскадата на пътното платно не е имало преминаващи пешеходци. В противен случай те са щели да бъда буквално рамазани.
На мястото светкавично пристигнаха два патрулни автомобила, които предприеха оглед.
Все още не се знае точната причина за разразилата се ситуация.
![]()
![]()
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.