София: Отцепиха Централна гара заради сигнал за бомба

В 15,40 часа анонимен мъжки глас подава сигнал на тел. 112 за наличието на взривно устройство

https://blitz.bg/stolitsa/sofiya-otcepiha-centralna-gara-zaradi-signal-za-bomba_news402682.html Blitz.bg

Районът около Централна гара е отцепен заради сигнал за взривно вещество, съобщиха от МВР, цитирани от "Фокус".

В 15,40 часа анонимен мъжки глас подава сигнал на тел. 112 за наличието на взривно устройство на Централна жп гара в София. Полицията е отцепила района. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай