Районът около Централна гара е отцепен заради сигнал за взривно вещество, съобщиха от МВР, цитирани от "Фокус".
В 15,40 часа анонимен мъжки глас подава сигнал на тел. 112 за наличието на взривно устройство на Централна жп гара в София. Полицията е отцепила района. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.