В "Люлин" човек може да види абсолютно всичко и въпреки това, хората не спират да се възмущават от съседите си.
Оказва се, че столичанин е решил просто да свали гащите си до входа на блок в квартала и видно да се облекчи.
"Писна ми от тази простотия...", е заглавието на кадъра в социалната мрежа.
Под снимката веднага заваляха предимно укорителни коментари, част от тях дори заплашителни за мъжа на фотоса.
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.