Големият брой автомобили и продължаващите ремонти са причината за образувалите се задръствания по изходите на София.
Най-голяма е тапата на пътя за Варна. Опашката е край Долни Богров е над километър но се минава за 15 минути.
Миналият петък от изхода на София до гара Яна на пъващите са им били необходими 2 часа, за да изминат разстоянието.
Задръстването край Долни Богров на пътя за Варна става тенденция, която няма да приключи поне до края на месеца.
Няма готовност да бъде пусната отсечката, която свързва Ботевградско шосе и магистрала Хемус до края на август. Продължават ремонтите и при гара Яна.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.