Джей Кей, фронтменът на "Джамирокуай", които ще излязат за гранде шоу утре вечер в "Арена Армеец", поискал да се разходи из София на другия ден. Той бил в час с протестите у нас и неминуемо ще се сблъска с тълпата, докато разглежда забележителностите на града, пише Стандарт.
Звездите ще кацнат в петък малко преди лайфа в залата. Малко след тях ще долети и Джеси Джей, която ще изгледа концерта им, а на другия ден в същата зала ще бъде нейното дългоочаквано шоу.
Организаторите от SymphonicsТConcerts са изградили минипарти селище с барове пред "Арена Армеец". Сцената за двата концерта е с внушителни размери и обилно количество пироефекти.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.