Група "Тангра" се събира след 25 години

Константин Марков и Йордан Ганчев обявиха, че планират запис на нов албум

https://blitz.bg/stsena/grupa-quottangraquot-se-sabira-sled-25-godini_news404355.html Blitz.bg

Група "Тангра" се събира след 25 години, обявиха Константин Марков и Йордан Ганчев. Първата цел на групата е да съставят репертоар от най-известните им парчета, а прогнозите са да запишат и нов албум. Двамата споделиха, че все още се чувстват млади с жив бунтарски дух.

„Силата на "Тангра" е в посланието на текстовете, сценичното присъствие и начина на поднасяне. Посланието беше искрено и то достигаше до хората“, споделиха те  в ефира на  Bulgaria ON AIR.

„Бъди какъвто си“ е девизът и мотото на бандата. Възможно е и в днешно време, настояха Константин Марков и Йордан Ганчев.

Те споделиха още, че се бунтуват срещу подмяната на истинската стойност на нещата.

Смятат, че причината за приятелската им раздяла е умората, защото животът на сцената е труден./БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай