Кейт Мос тройно по-богата за година

https://blitz.bg/stsena/keyt-mos-troyno-po-bogata-za-godina_news216116.html Blitz.bg

Топмоделът Кейт Мос е спечелила 11,7 милиона долара между октомври 2011 и октомври 2012 г. благодарение на нейните доходоносни модни кампании. Това е три пъти повече от приходите на красавицата през предходната година.

Само за една рекламна кампания блондинката е прибрала 8 милиона долара. Кейт е един от малкото модели, които са работили с огромна печалба по време на цялата си кариера.

Рекламата, която я изстреля на върха на славата, когато е била едва на 16 години, е за колекция дънки на Келвин Клайн, които Мос носи чисто гола.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай