Почина носителят на Грами Били Пол

Соул певецът си отиде на 81 години от рак на панкреаса

https://blitz.bg/stsena/pochina-nositelyat-na-grami-bili-pol_news407680.html Blitz.bg

На 81-годишна възраст почина Били Пол, който от години се бореше с рак на панкреаса, съобщи личния сайт на музиканта. Смъртта е настъпила в къщата на Пол в щата Ню Джърси.

 За най-известното си парче за Me and Mrs Jones Били Пол получава награда Грами за най-добро мъжко вокално изпълнение в категорията за ритъм енд блус. За времето от 1968 до 1988 певецът има 15 албума. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай