Приеха по спешност Принс в болница

Певецът се почувствал зле, докато летял на частен самолет от Атланта за Илинойс

https://blitz.bg/stsena/prieha-po-speshnost-prins-v-bolnica_news405780.html Blitz.bg

Певецът Принс бе спешно хоспитализиран в щата Илинойс, пише местната преса. Засега не са известни много подробности, но 57-годишният музикант се почувствал зле, докато летял на частен самолет от Атланта, където изнесъл концерт.

Два часа след излитането самолетът кацнал извънредно на летището в град Молина. Певецът бе откаран в близката болница с кола на „Бърза помощ“. Не се уточнява каква е причината за хоспитализацията, не е известно също как се чувства певецът.

Информацията е противоречива: според един източник Принс все още е в болницата и със здравето му „става нещо сериозно“, но друг източник уверява, че с музиканта всичко е наред и той дори напуснал болницата.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай