Ролинг Стоунс триумфираха на фестивала в Гластънбъри (СНИМКИ/ВИДЕО)

Мик Джагър с нова песен за „момичето с отрязаните дънки“

https://blitz.bg/stsena/roling-stouns-triumfiraha-na-festivala-v-glastanbari-snimkivideo_news208279.html Blitz.bg

Дебютът на Ролинг Стоунс на фестивала в Гластънбъри беше определен за връх в тяхната 43-годишна история. Ветераните откриха концерта си с „Jumpin' Jack Flash“, на което Мик Джагър се развихри, облечен в зелено сако с пайети. Той се шегуваше с публиката през цялото време, като не пропускаше да припомни, че „най-накрая и нас ни поканиха“.

Десетки хиляди зрители подкрепяха шумно бандата на двучасовия концерт, на който прозвучаха над 20 парчета.

Заради групата беше променена сцената с форма на пирамида. Бяха поставени три подиума, които позволяваха на Мик Джагър да премине огромната пропаст, която зееше между изпълнителните и публиката. Той изпя и ново парче, обявена като „песента за момичето с отрязаните дънки“. Китаристът Кийт Ричардс също грабна микрофона за няколко парчета.

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай