Сериал за агентите на КГБ спечели "Златен глобус"

https://blitz.bg/stsena/serial-za-agentite-na-kgb-specheli-zlaten-globus_news649893.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Сериал за агентите на КГБ в САЩ "Американците" спечели "Златен глобус" в категорията "най-добър драматичен сериал". Церемонията по награждаването се провежда в Холивуд.

Първият сезон на "Американците" за двама агенти от КГБ, живеещи в предградие на Вашингтон, излезе за първи път на екран през 2013 г. и оттогава бяха създадени шест сезона.

По-рано американската певица Лейди Гага получи престижната награда "Златен глобус" за песента Shallow kъм филма "Роди се звезда", в който тя играе една от двете главни роли. Също така певицата е включена сред претендентите за наградата "Най-добра женска роля в драма".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай