Жертва на насилие ли е актрисата от „Скъпи наследници“ Стефания Кочева?
Причината е, че сладката блондинка постоянно е с контузии, като през годините дори се е появявала със счупени ръка и крак.
Единствено близките на Стефания са наясно, че тя е от типа „падащи хора“ - такива, които доста често се озовават на земята, като непохватността им често води и до по-тежки последствия. Досега, освен на улицата, актрисата от „Скъпи наследници“ се е тропясвала от сцената и от стълби. Признава, че е наследила този си „талант“ от дядо си. За да намалят травмите й до минимум, приятелите й забраняват да носи остри и чупливи предмети, освен ако не е наложително.
Последвайте ни
Аз си помислих че Стивън Сегал в е ръмбил а тя не можела върви по пътя.
Всички сме жертви,койна насилие от боко,кой от управляващите ,а от вцера и от гинчето от пазарджик!!българите обичаме да сме жертви!!мазохисти сме!
Извинете, но няма ли екип от работещи в БЛИЦ, който да има таланта, да управлява така добре, че глупостите, които изпълват многобройните на ден новини, да нямат такива оглупяващо ни новини.