Композиторът Стефан Димитров си призна: Вземал съм кокаин!

https://blitz.bg/svetski/kompozitorat-stefan-dimitrov-si-prizna-vzemal-sam-kokain_news609850.html Blitz.bg
Откровено признание направи композиторът Стефан Димитров в предаването на Гала. Преди години, когато бил САЩ и работел с тамошни музиканти, пробвал кокаин.
 
„То беше отдавна много. Записвах музика с едни музиканти много добри. Но за съжаление те шмъркат кокаин непрекъснато“, разказа той.
 
„Пробвах и аз. Не ме увлече нещо“, добави той.
 
„Аз съм пробвал веднъж само една линия и то, за да пробваш линия с тях, трябва да си им приятел. И като записвахме заедно, те викат: „Абе ти си много готин, откъде си, искаш ли линийка?“. Викам: „Това не знам какво е“, разказа композиторът.
 
„Щатите не са моята държава, не мога да живея там. Омръзна ми“, призна той.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай