Двама терористи –самоубийци се взривиха в коли – бомби пред полицейски участъци в иракския град Фалуджа.
Загинали са най-малко десет души, а десетки са ранени, съобщиха местните власти. От полицията казаха, че единият от полицейските участъци е почти изравнен със земята. По думите на представители на полицията и лекарите броят на ранените наближава 100, предаде ГазетаРу, като се позова на АП. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.