17-годишен китаец оцеля, падайки от 17 етаж

https://blitz.bg/svyat/17-godishen-kitaec-ocelya-padayki-ot-17-etazh_news48535.html Blitz.bg

17-годишен китаец остана жив, след като падна от 17 етаж на строяща се сграда. Инцидентът е станал в град Чанчун, Североизточен Китай. Момчето е имало късмет - то паднало на покрива на паркиран отдолу микробус, пише “Чайна дели”.

От удара се е активирала алармата на автомобила и строителите веднага открили младия човек и го откарали в болница.
Лекарите казват, че момчето скоро ще се възстанови. Това обаче не може да се каже за микробуса.
Вестникът не уточнява защо на китаеца му е трябвало да се качва на 17 етаж на строежа, пише ИТАР-ТАСС. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай