17-годишна пие абсент като вода

https://blitz.bg/svyat/17-godishna-pie-absent-kato-voda_news47361.html Blitz.bg

Британката Джейми-Лий Дей /17 г./ харчи всичките си джобни пари за месеца за алкохол. Казва, че предпочита да си купува водка, а абсент пие като вода.

Джейми изпива всеки ден по един литър водка и осем кутии бира. Започнала да пие, когато била на 12 години. Заради проблемите с алкохола се е отказала от училище, защото, пияна, не можела да внимава в час. Почти винаги, когато е пияна, Джейми се сбива. Признава, че има необходимост да пие и че предпочита да пие, вместо да яде. “Майка ми се тревожи. Не знае какво да прави с мен. Оставя ми пари за алкохол, защото вижда, че ми е необходим”, каза Джейми за “Дейли мейл”, пише “24 сата”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай