Около 30 000 души напуснаха домовете си в американския щат Калифорния заради горските пожари, бушуващи в района на град Санта Барбара.
Според местни средства за масова информация пожарникарите нямат възможност да пресекат пламъците заради горещото време и силния вятър. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.