Над 500 взривни устройства са извадени от дъното на Охридското езеро през изминалите седем дни, съобщиха местните медии.
Акциите за изваждане на експлозивите се провеждат на места край градското пристанище и село Пещани.
Извадените взривни устройства ще депонират на безопасно място.
Взривните устройства са от времето на Първата световна война. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.