Най-малко 70 тамилски тигри са били убити от правителствените войски, докато са се опитвали да избягат с лодки през плитката лагуна, където са притиснати от армията, предаде АФП.
Бунтовниците се опитали да се измъкнат от обсадата, в който са хванати в североизточната част на страната, заяви правителствен говорител. “Войниците забелязали шест лодки в лагуната и ги унищожили,” каза той. “Открихме 70 тела и в момента се работи по идентифицирането им”, добави той. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.