Агент 007 се подложи на пластична операция заради нараняване

https://blitz.bg/svyat/agent-007-se-podlozhi-na-plastichna-operaciya-zaradi-naranyavane_news17712.html Blitz.bg

Последният засега изпълнител на ролята на Агент 007 - Даниъл Крейг заяви, че е трябвало да се подложи на пластична операция, след като е получил нараняване по време на снимките на новия филм за Джеймс Бонд, предаде АФП.

40-годишната британска звезда, който наскоро се появи с превързана ръка, каза, че са му направили 8 шева на лицето, след като бил наранен случайно от един от партньорите му във филма "Quantum of Solace", който трябва да се появи по екраните през този месец. Той обясни в интервю за списание "Ел", че е попаднал в ръцете на чудесен пластичен хирург". Актьорът, който засне втория си филм за Джеймс Бонд /след "Казино Роял" изрази надежда, че е внесъл нещо ново в образа на легендарния шпионин. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай