Ахмадинеджад се чувства нормално

https://blitz.bg/svyat/ahmadinedzhad-se-chuvstva-normalno_news20198.html Blitz.bg

Иранският президент Махмуд Ахмадинеджад заяви в интервю за иранската държавна телевизия, че като всички хора и той може понякога да се разболее, но сега е здрав.

Негов помощник потвърди, че Ахмадинеджад се е почувствал само временно неразположен. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай