Американец почина от новия грип

https://blitz.bg/svyat/amerikanec-pochina-ot-noviya-grip_news50307.html Blitz.bg

Жител на Чикаго е починал от грип от типа A/H1N1, съобщиха местни медии.

По този начин общият брой на смъртните случаи от болестта в САЩ достигна 12. Съобщава се, че пациентът е имал сериозни здравословни проблеми, но официални лица не са представили подробности за възрастта и пола на починалия. "След толкова много случаи на грип А/H1N1, регистрирани в Илинойс, ние се притеснявахме, че ще има и смъртни случаи”, съобщи представител на местните здравни власти. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай