Американка на 42 г. роди 18-ото си дете, иска още

https://blitz.bg/svyat/amerikanka-na-42-g-rodi-18-oto-si-dete-iska-oshte_news27811.html Blitz.bg

Американка на 42 години роди 18-ото си дете и би искала да има и още. Мишел е майка на осем момиченца и 10 момченца, между които има и две двойки близнаци. Най-голямото дете е на 21 години, а най-малкото на няколко дни.

Мишел Дъгър /42 г./ роди 18-ото си дете с цезарово сечение. Момиченцето се казва Джордин Грейс Макия Дъгър. Имената на всички деца започват с буквата J. Мишел е родила три от децата си с цезарово сечение. Макар че е трябвало да се роди едва след 1 януари, малката Джордин е избързала и е изненадала родителите си преди Коледа. Бащата Джим Боб Дъгър казва, че бебето е истински подарък от Бога за Коледа. Мишел и съпругът й се надяват да имат още деца. Семейството живее в Тонтитаун в северозападната част на Арканзас в къща от 650 кв. м. Децата не ходят на училище, а се обучават в къщи, пише “24сата”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай