Американка роди близнаци от двама бащи

https://blitz.bg/svyat/amerikanka-rodi-bliznaci-ot-dvama-bashti_news49109.html Blitz.bg

Американка роди две момченца-близнаци от различни бащи. Девет месеца по-рано станало почти невъзможното: Миа Вашингтон забременяла едновременно от мъжа, с когото живее и от любовника си, пише “Дейли мейл”. Джъстин и Джорджан са вече на единадесет месеца.

Майката заподозряла нещо, тъй като синовете й не си приличали в лице. Тя се обърнала към клиника за ДНК анализ и там установили, че децата имат различни бащи. По думите на специалистите шансът да се родят близнаци от различни биологични бащи е едно на един милион.
Джеймс Харисън, с когото живее Миа Вашингтон, се съгласил да прости на невярната си приятелка и да отглежда момченцата като свои синове. Не се съобщава кой е другият баща.
Близнаци от различни бащи се раждат много рядко и в цял свят има само няколко такива случая. “Това е много странно, повечето хора не вярват, че това е така, но наистина се случва”, казва Джени Тибодо от лабораторията Clear Diagnostics DNA. Ако по време на овулация жената има повече от един партньор, има много слаб шанс да бъдат оплодени различни яйцеклетки, казват лекарите.
Вашингтон и приятелят й още не са дошли на себе си след шокиращото откритие. Миа и Джеймс няма да крият от децата си, че имат различни бащи. Ако в бъдеще Джъстин пожелае да се срещне с биологичния си баща, ще има такава възможност, казва майка му.
“Всеки ден се радвам, че ДНК тестът не разруши семейството ми. Джеймс е добър човек, той е отличен баща и истински обича и двамата близнаци”, казва Миа.
Тя уверява, че е признала грешката си и е поела отговорността за нея. “Съветвам другите жени да не започват странични връзки. Първо добре помислете за последиците”, казва тя. Джеймс отбелязва само, че ще му трябва време, за да повярва отново на Миа.
От пет месеца Миа Вашингтон е отново бременна, пише Newsru. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай