Американски военнослужещ загина в Ирак

https://blitz.bg/svyat/amerikanski-voennosluzhesht-zagina-v-irak_news51045.html Blitz.bg

При експлозия на граната в северен Ирак е загинал американски военнослужещ, съобщиха от военното командване на САЩ в близкоизточната държава.

Не бяха дадени повече подробности за инцидента. Общите загуби на американската армия в Ирак от нахлуването през 2003 г. веча са 4 303 души. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай