Американски войници се разболяха от свински грип в Кувейт

https://blitz.bg/svyat/amerikanski-voynici-se-razbolyaha-ot-svinski-grip-v-kuveyt_news50025.html Blitz.bg

Американски войници са регистрирани като първите случаи на заболели от новия грип А (H1N1) в Кувейт, съобщи държавната агенция на емирството КУНА.


Вирусът е бил открит у неуточнен брой войници, които са се намирали в Кувейт в очакване да бъдат прехвърлени в друг регион. Войниците са поставени под карантина във военната им за лечение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай